Ring oss dygnet runt!

Telefon: 020-21 05 35

Vi arbetar i hela Skåne
EST. 1998
Besöksadresser:

Maskinistgatan 14, 253 51

Påarp, Sverige

Ridbanegatan 12, 213 77

Malmö, Sverige

Ring till oss:

Telefon: 020-21 05 35

Email:

Kontakta oss idag!

Maria Lagström Radomski

Personalchef / ägare

Tel: 0709-567343

Epost: maria@tatatak.se

Skender Uka

Arbetsledning

Tel: 0733-400492

Epost: skender@tatatak.se

Marlene Stridh

Administration

Tel: 0733-400392

Epost: marlene@tatatak.se

Please reload

Håkan Svensson

Regionchef Malmö / försäljning

Tel: 0708-499881

Epost: hakan@tatatak.se

Tord Wickmark

Försäljning

Tel: 0707-470961

Epost: tord@glumslovsplat.se

Niklas Strömbeck

Ekonomichef

Tel: 0733-210575

Epost: niklas@tatatak.se

Please reload

Tobias Radomski

VD / försäljning / ägare

Tel: 0708-570747

Epost: tobias@tatatak.se

Jimmy Törnqvist

Regionchef Helsingborg / kalkyl

Tel: 0733-805606

Epost: jimmy@tatatak.se

Gustaf Kock

Projektledning

Tel: 0708-463223

Epost: gustaf@tatatak.se

Jan Ockedal

Försäljning

Please reload

Täta Tak Helsingborg

 

Adress:

Maskinistgatan 14

253 51  Påarp

 

Telefon:

020-210535

 

Epost:

info@tatatak.se

Täta Tak Malmö

 

Adress:

Ridbanegatan 12

230 77  Malmö

 

Telefon:

020-210535

 

Epost:

info@tatatak.se

Leverantörsfakturor:

Täta Tak Adress:

Täta Tak Entreprenad Sverige AB

FE 9436

838 76  Frösön

Glumslövs Plåt Adress:

Glumslövs Plåt AB

FE 9461

838 76  Frösön

Epost med faktura i pdf format:

faktura@bygglet.com

Hitta till oss:

Maskinistgatan 14, 253 51  Påarp.

Ridbanegatan 12, 213 77  Malmö